Манікюрні кусачки SPL 9064 - зручний та якісний інструмент для обрізання кутикули над нігтями.
Основними перевагами манікюрних кусачок spl 9064 є високоякісні обробка та заточка робочої поверхні, збалансований кут нахилу лез для зрізу кутикули, надійна подвійна пружина. Кусачки для манікюру SPL 9064 ідеально підходять як для домашнього догляду за нігтями, так і для салонного використання майстрами.
Для виготовлення манікюрних кусачок SPL використовується високоякісна нержавіюча сталь. Термічне гартування надає матеріалу необхідну твердість, що забезпечує відмінну стійкість кромки та експлуатацію протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SPL |
| Страна производитель | Германия |
| Вид маникюрно-педикюрного инструмента | Кусачки |
| Вид пружины | Двойная |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина режущей кромки | 12 мм |
| Заточка | Заводская |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал изготовления инструмента | Медицинская нержавеющая сталь |
| Область применения | Ногти, Кутикулы |
| Общая длина | 110 мм |
| Тип упаковки | Пластиковый блистер |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Форма рабочих краев инструмента | Прямая |
| Функциональное назначение | Для маникюра, Для педикюра |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SPL |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴






