Машинка для стрижки волосся Moser Primat Fading Edition - забезпечена оновленим плоским ножовим блоком Fading Blade. Леза ножового блоку виготовлені з нержавіючої хромованої сталі і захищені від корозії. Зубці гостро ув'язнені на німецькому устаткуванні.
Механізм MultiClick допомагає змінювати довжину стрижки плавно або фіксувати в шести положеннях від 0,5 до 2 мм. У комплекті з машинкою також йдуть три насадки з довжиною зрізу 1,5, 3 і 4,5 мм для оформлення плавних переходів довжини на волоссі. Окремо продаються насадки зміни довжини стрижки від 3 до 25 мм. Вібраційний анкерний Pivot-мотор машинки менше нагрівається, працює тихіше і дає збільшену силу на ножі . Змінена конструкція двигуна справляється з сухим і вологим волоссям будь-якої структури та густоти.
Характеристики:
- Ергономічний корпус,
- Висота зрізу: від 0,5 до 2 мм,
- Можливість фіксації на шести рівнях,
- Кількість швидкостей - 1, ~ 3000 колеб/хв,
- Якісні ножі з технологією заточування "Made in Germany",
- Довговічний потужний вібраційний мотор
- Універсальна у роботі,
- Потужність - макс.15 Вт,
- Кабель: 3 м, круглий,
- Розміри: 180 x 67 x 42 мм
- Вага: 620 г,
- Колір чорний,
- Петля для підвішування: Є,
- Виробник – Німеччина.
Комплектація:
- Машинка для стрижки,
- Набір з трьох пластикових насадок (1,5, 3 і 4,5 мм),
- Щіточка для очищення ножа,
- Олія для мастила ножового блоку,
- документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Moser |
- Ціна: 2 850,75 ₴






