Машинка для стрижки Oster Adjust Pro (76120-310) – це професійна вібраційна машинка для стрижки з відмінними характеристиками для професійного використання. Є вдосконаленим аналогом машинки Oster 606 з поліпшеною ергономікою, комплектацією і підвищеною потужністю. Серед її чеснот: високоякісний регульований ножовий блок, потужний і продуктивний двигун і приємний ергономічний дизайн, вона легко впорається з невеликим потоком клієнтів. Ідеально підходить для близьких до шкіри зрізів, для створення переходів і повного зістригання волосся.
МОТОР ВІД OSTER
Машинка для стрижки Oster Adjust Pro має високопродуктивний пивотний двигун, який забезпечує швидкість близько 3000 оборотів у хвилину і створює високий рівень зусилля на ножі. Завдяки цьому машинка без проблем впорається з густим і жорстким волоссям. Тип живлення: від мережі. При цьому модель споживає всього - 12 Вт. Завдяки технології Whisper Quiet рівень шуму та вібрації знаходяться на мінімальному рівні і не створюють дискомфорту майстру і клієнту. Для того, щоб машинка прослужила якомога довше, їй варто давати перерви при професійному використанні для того, щоб двигун не перегрівався (корисно також і для ножових блоків). Для роботи машинка потребує стандартної мережі нашого регіону 220-230 В при частоті струму 50-60 Гц.
ПРО РІЖУЧИЙ БЛОК
Oster Adjust Pro має високоякісний ножовий блок Cryonix з легованої сталі з титановим антикорозійним покриттям, що плавно регулюється довжини зрізу в діапазоні від 0.5 до 2.4 мм (# 000-1). Можливість регулювати довжину зрізу в такому широкому діапазоні дозволяє використовувати машинку для всіх видів перукарських робіт. Ширина ножового блоку - 46 мм.
ВАГА ТА ЕРГОНОМІКА
Машинка Oster Adjust Pro має ергономічну форму корпусу і приємний класичний дизайн. Прогумовані вставки допомагають надійно фіксувати інструмент в руці. Вага машинки становить 580 грамів, габарити 160-55-40 мм. Довжина мережевого шнура – 2.5 метра, він захищений від скручування і заломів, у його заснування є металева петля для підвішування.
КОМУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПІДІЙДЕ
Машинка для стрижки Oster Adjust Pro орієнтована на професійне використання, оскільки, не дивлячись на свої компактні розміри, володіє великою потужністю і легко справляється з волоссям будь-якого типу і густоти.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Oster Adjust Pro комплектується 8 насадками (1.5, 3, 6, 9.5, 13, 19, 22 і 25 мм), двома гребінцями, маслом, щіточкою і супровідною документацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oster |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Колір корпусу | Срібний |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12W |
| Обсяг | 120 мл |
| Особливості | висота зрізу 0,7-3 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Oster |
- Ціна: 3 600 ₴



