Манікюрні кусачки SPL 9064 - зручний та якісний інструмент для обрізання кутикули над нігтями.
Основними перевагами манікюрних кусачок spl 9064 є високоякісні обробка та заточування робочої поверхні, збалансований кут нахилу лез для зрізу кутикули, надійна подвійна пружина. Кусачки для манікюру SPL 9064 ідеально підходять як для домашнього догляду за нігтями, так і для салонного використання майстрами.
Для виготовлення манікюрних кусачок SPL використовується високоякісна нержавіюча сталь. Термічне гартування надає матеріалу необхідну твердість, що забезпечує відмінну стійкість кромки та експлуатацію протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Вид пружини | Подвійна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ріжучої кромки | 12 мм |
| Заточка | Заводська |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Нігті, Кутикули |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 2 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Spl |
- Ціна: 299 ₴






