Машинка для стрижки Tico UpperCut-5 Gold допоможе здійснювати плавні переходи за допомогою незнімного ножового блоку шириною 46 мм з регулюванням висоти зрізу від 0,7 до 3 мм. Регулювання ножа дозволяє налаштувати нульовий зазор «zero overlap» з мінімальним зрізом до 0,2 мм.
Модель оснащена Li-Ion акумулятором, який не має «пам'яті», що дає можливість заряджати його в будь-який момент, поза залежність від заряду батареї.
Рівень заряду і вся сервісна інформація відображається на LCD дисплеї.
У комплекті йдуть 4 накладки для стрижки 3, 6, 10 і 13 мм, мережевий адаптер 100 - 240 B, захисний ковпачок ножа, щіточка і масло
Модель оснащена Li-Ion акумулятором, який не має «пам'яті», що дає можливість заряджати його в будь-який момент, поза залежність від заряду батареї.
Рівень заряду і вся сервісна інформація відображається на LCD дисплеї.
У комплекті йдуть 4 накладки для стрижки 3, 6, 10 і 13 мм, мережевий адаптер 100 - 240 B, захисний ковпачок ножа, щіточка і масло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотистий |
| Бренд | Tico |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴




