Машинка для стрижки Tico Pro Expert Maxi Gold працює від вбудованого Li-Ion акумулятора, який забезпечує автономну роботу протягом 180 хвилин, а повна зарядка складе стільки ж часу - 3 години. При необхідності, машинку можна підключити до адаптера живлення і завершити роботу, одночасно заряджаючи її.
Машинка виконана в металевому корпусі, який додає моделі елегантності і дорожнечі.
Спеціальні насічки на ручці машинки дозволяють надійно утримувати машинку в руці без ризику її вислизання. Незважаючи на металевий корпус модель дуже легка - 285 грам, що, безумовно, сподобається будь-якому майстрові, оскільки модель в роботі буде дуже легкою.
Особливості моделі TICO Professional Pro Expert Maxi 100413 Gold:
- Металевий корпус
- Ножовий блок з нержавіючої сталі 46 мм
- Мінімальний зріз 0.5 мм
- Регулювання довжини зрізу волосся від 0.5 до 2 мм
- Li-Ion акумулятор з автономністю 180 хвилин
- Повна зарядка за 180 хвилин
- Інформаційний LCD дисплей
- Дуже легкий вага - 285 грам
- Металева петелька для підвішування
В комплекті:
- машинка
- документація
- Мережевий адаптер 110 - 240 В
- Масло для змащення ножів і щіточка
- Гребінець для стрижки
- 8 насадок для стрижки волосся: 1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 16, 19 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Tico |
- Ціна: 3 135 ₴





