Тример для стрижки Tico Under Cut Triangle Mini являє собою бездротову модель з широкими можливостями і відмінними функціоналом. Тример виконаний у металевому корпусі і містить в собі все необхідне для сучасної стрижки.
Модель TICO Under Cut 100417 оснащена Т-подібним ножовим блоком з нержавіючої сталі. Ширина 40 мм, що дозволить майстру значно швидше працювати, а його Т-подібна форма забезпечить легку і точну роботу в складних місцях. Мінімальний зріз волосся становить 0.4 мм, а при бажанні, ножі можна налаштувати під нульовий зазор «Zero Overlap» і виставити мінімальний зріз волосся на рівні 0.2 мм
Працює модель від вбудованого Li-Ion акумулятора, який забезпечує машинку автономної роботою протягом 120 хвилин. Акумулятори такого типу можна заряджати у будь-який момент, тому у майстри під рукою завжди заряджений тример. При необхідності Ви завжди можете підключити тример до адаптера живлення і закінчити стрижку, одночасно заряджаючи акумулятор. Варто зазначити, що у моделі застосовується професійний DC мотор роторного типу з частотою обертання 5500 про/год і мікропроцесорним управлінням, завдяки чому потужність мотора залишається незмінною, навіть при мінімальному рівні заряду акумулятора.
Особливості моделі Tico Under Cut Triangle Mini:
- Сучасна бездротова модель
- Повністю металевий корпус
- Т-образний ножовий блок шириною 40 мм
- Мінімальний зріз волосся 0.4 мм
- Zero Overlap – можливість установки мінімального зрізу 0.2 мм
- Li-Ion акумулятор
- Автономна робота 120 хвилин
- Повна зарядка за 120 хвилин
- Легка вага – 220 грам
- DC мотор з частотою 5500 про/год
- LED індикатор стану батареї
В комплекті:
- Тример
- Документація
- Масло і щіточка
- 3 насадки для стрижки: 2, 3 і 4 мм
- Захисний ковпачок на ножовий блок
- Адаптер живлення 110 – 240 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.22 кг |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tico |
- Ціна: 2 215 ₴





