Тример Tico Pro Expert Mini Silver- стильний та функціональний професійний тример з відкритим ножовим блоком і відмінними можливостями, які допоможуть сучасному перукарю працювати ефективніше і із задоволенням. Тример EXPERT PRO Mini 100415 обладнаний Т-подібним відкритим ножовим блоком з високоякісної нержавіючої сталі. Ширина ножа 40 мм, а мінімальний зріз становить 0.2 мм - тример стриже дуже чисто. Т-подібна форма забезпечить легку і точну роботу в складних місцях, наприклад, скронях, за вухами або при стрижці вусів. До того ж ножовий блок повністю відкритий, що дає майстру повну оглядовість і контроль стрижки.
Модель TICO EXPERT PRO Mini 100415 Silver працює від вбудованого Li-Ion акумулятора, який забезпечує тример автономною роботою протягом 180 хвилин. Повна зарядка триває стільки ж часу. Акумулятори такого типу можна заряджати у будь-який момент, щоб у майстра під рукою завжди був заряджений інструмент. Так само Ви можете підключити тример до адаптера живлення і закінчити стрижку, одночасно заряджаючи акумулятор.
У тример EXPERT PRO Mini застосовується потужний DC мотор роторного типу з частотою обертання 5800 об/рік, що дозволяє машинці легко зістригати будь-яке волосся при будь-якій манері стрижки. Відзначимо, мотор має мікропроцесорне управління, завдяки чому його потужність залишається незмінною навіть при найнижчому рівні заряду акумулятора.
Дизайн тримера TICO 100415 яскравий і ергономічний. Незважаючи на те, що модель має металевий корпус, вона легка - 190 грам, що дозволить працювати без жодних відчуттів тяжкості в кисті. На корпусі реалізований LCD дисплей, на якому виводиться розрахунковий час роботи тримера, індикатор зарядки і необхідності змащення. Так само модель має металеву петельку для підвішування і хорошу комплектацію.
Особливості тримера TICO Professional PRO EXPERT Mini Silver:
- Легкий і функціональний
- Металічний корпус
- Т-подібний відкритий ножовий блок шириною 40 мм
- Мінімальний зріз волосся 0.2 мм
- DC мотор з частотою 5800 об/рік
- Li-Ion акумулятор
- 180 хвилин автономної роботи
- Повна зарядка за 180 хвилин
- Металева петелька для підвішування
- LCD дисплей
У комплекті: - Тример
- Документація
- Масло і щіточка
- Захисний ковпачок на ніж
- 4 насадки для стрижки: 1.5, 3, 4.5 і 6 мм
- Адаптер живлення 110 - 240 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.19 кг |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5600 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Срібний |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tico |
- Ціна: 2 355 ₴




