Машинка для стрижки Sway Dipper S– це інструмент кожного перукаря і барбера, завдяки якому створюються унікальні стрижки, втілюються неповторні образи, підбирається особливий стиль кожного клієнта. Машинка Sway Dipper S назавжди змінить ваше уявлення про якісні та точні інструменти для стрижки. Литий суцільнометалевий корпус, м'який важіль вкл/викл, збалансованість та ергономіка, універсальний регульований ножовий блок, суперємний акумулятор індикатором заряду. Якщо акумулятор розрядився в процесі стрижки, майстру варто лише підключити машинку до мережі та завершити роботу. Як швидко розрядиться акумулятор, повідомить світловий індикатор на корпусі.
Особливості:
Особливості:
- Тип двигуна: роторний.
- Тип живлення: акумулятор/мережа.
- Тип акумулятора Li-ion без ефекту хімічної пам'яті.
- Час роботи: 5 годин.
- Час повного заряду: три години.
- LED дисплей.
- Кількість зрізів за хвилину: 6000 об/хв.
- Тип ножа: ножовий блок з регулюванням висоти зрізу.
- Ширина ножового блоку: 46 мм.
- Висота зрізу: 0,3-2,4 мм
- Матеріал ножового блоку: нержавіюча сталь.
- Спосіб регулювання висоти зрізу: застосування насадок, плавне регулювання важеля м.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Вага машини: 370 гр.
- Довжина шнура: 190 см.
Комплектація:
- Змінні насадки (4 шт.): 1.5 мм ; 3 мм; 4.5 мм; 6 мм
- Масло та щіточка
- Мережний шнур
- Документація
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sway |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 24 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴





